Fotogaléria

19. 3. 2024 sme sa na pozvanie priateľov z DSS Šoporňa-Štrkovec zúčastnili na prehliadke tvorivosti Štrkovecká barónka. Naše zariadenie reprezentovala Simonka piesňou „Jabĺčko“ od Kristíny.

Otvoriť fotogalériu

Dnes 14. 2. 2024 sme sa v našom domove zabávali, tancovali, spievali. Užili sme si krásnu Valentínsku veselicu, spolu sme si navzájom odovzdali vyrobené srdiečka.

Otvoriť fotogalériu

Na pozvanie našich kamarátov z Centra Natália v Hlohovci, sme sa dňa 24. 1. 2024 zúčastnili maškarného karnevalu.

Otvoriť fotogalériu

Tento rok sme začínali príjemnou akciou. Divadelným predstavením z Fondu Dr. Klauna – Snehuliačikovci.

Otvoriť fotogalériu

Tradične v januári začíname náš nový rok Jašiádou, spojenou s karnevalom. Veselá hudba, masky a dobrá nálada. Veď ako na nový rok, tak po celý rok.

Otvoriť fotogalériu

I tento rok sme všetci spolu prežívali najkrajšie sviatky rok – Vianoce. Vianočná výzdoba, koledy, sviatočné stolovanie, oplátky s medom a samozrejme darčeky. Takto vyzerali Vianoce u nás.

Otvoriť fotogalériu

Naši priatelia z kasární v Hlohovci nás prišli navštíviť 20. 12. 2023 a priniesli kopec sladkostí a iných darov za čo sa im klienti DSS Pastuchov odvďačili pekným programom. ĎAKUJEME

Otvoriť fotogalériu

Krásne darčeky a sladkosti nám 19. 12. 2023 poslali aj naši dlhoroční kamaráti zo SSOŠ Gos – Sk v Trnave za čo im veľmi pekne ĎAKUJEME

Otvoriť fotogalériu

O.Z. Koľko Lásky a p. Ľubomíra Bečarovičová prišli 19. 12. 2023 obdarovať v rámci krásneho projektu aj našich klientov v DSS Pastuchov. ĎAKUJEME veľmi pekne

Otvoriť fotogalériu

Tak ako každý rok pred Vianocami, aj tento rok sme piekli medovníky v našom domove. Vykrajovali chlapci aj dievčatá. Medovníčky sa nám vydarili, ako aj rovnako dobre všetkým chutili.

Otvoriť fotogalériu

Pages